Vandens minkštinimo druska filtrams

Vandens minkštinimo druska filtrams

Automatiniai vandens minkštinimo filtrai naudoja NaCl druską. Minkštinimo druska naudojama vandens filtrų įkrovos regeneracijai. Druska tirpinama druskos bake, susidaręs tirpalas regeneruoja vandens minkštinimo filtrus. Labai svarbu, kad vandens minkštinimo druska būtų kokybiška. Naudojant kokybišką vandens minkštinimo druską nesusidaro nuosėdos druskos bake. Taip pat naudojant kokybiškesnę vandens druską užtikrinama, kad ji tirptų tolygiai ir nesuliptų į gniutulą. Druska gali būti fasuota tabletėmis arba skaldytais gabalėliais. Tabletėmis fasuota vandens minkštinimo druska būna vienodos formos, o skaldyta vandens minkštinimo druska dažniausiai būna skirtingu formų gabalėliais, pagal nustatytą dydį.

UAB „LT Aqua“ įmonės pagrindinė veikla yra vandens valymo sprendimų projektavimas, vandens filtrų prekyba ir montavimas. Mes esame ne tik parduotuvė, kuri prekiauja minkštinimo druska šalia kitų pramoninių prekių. Pristatę vandens minkštinimo druską galime atlikti vandens filtrų remonto darbus, servisą ar tiesiog patikrinti kaip veikia vandens minkštinimo filtras. Neretai vandens minkštinimo filtras yra sumontuotas su vandens nugeležinimo sistema, kuri reikalauja periodinės priežiūros ir profilaktikos. Priešingu atveju netinkamai veikiantis vandens nugeležinimas gali sugadinti vandens minkštinimo filtrus ir reikėtų didesnio vandens filtrų remonto. Rekomenduojame ne rečiau nei kartą per metus atlikti vandens filtrų profilaktiką.

Prekiaujame tik mūsų veikloje patikrintomis vandens minkštinimo druskomis. Šiuo metu galime pasiūlyti tiek ekonominį variantą, tiek aukščiausios kokybės druskas, esančias rinkoje.

 

Vandens minkštinimo druska tabletėmis:

„AXAL PRO“ (Vokietija) –  Kaina 15,00 EUR

„CIECH“         (Lenkija)   –  Kaina   9,00 EUR

Skaldyta vandens minkštinimo druska:

„BROXO“       (Olandija) –  Kaina 13,50 EUR

„REGESAL“     (Vokietija) –  Kaina 16,00 EUR

Klauskite, o mes atsakysime!


    info
    close
    Susisiekite!