Vandens minkštinimas

Vandens minkštinimas naudojant jonų mainų principą

Kalcio ir magnio jonų koncentracija vandenyje – tai pagrindinė savybė, nuo kurios priklauso vandens kietumas. Jie reaguoja su muilu sudarydami muilo apnašas, kurios lieka ant odos, drabužių ir santechnikos. Dažnai tai gali būti infekcijos priežastimi dėl ko susierzina oda, nes pasikeičia jos PH. Turbūt kiekvienam teko matyti dėmes ant indų ar santechnikos, tai yra priminimas mums apie kietą vandenį. Kietos nuosėdos, susiformavusios ant šildymo elementų yra prasti laidininkai, todėl didėja energijos sąnaudos šildymui. Beveik visas Lietuvos vanduo yra kietas arba labai kietas, todėl reikalinga vandens minkštinimo įranga. Jeigu Jūs ant čiaupų ar arbatinuke matote kalkių nuosėdų, vadinasi Jūsų vanduo yra kietas, o tai kenkia turimai namų įrangai.
Norint tiksliai pasakyti kokio galingumo yra reikalingas vandens filtras, būtina atlikti tikslius vandens tyrimus laboratorijoje. UAB LT Aqua įmonė dirba visoje Lietuvoje, todėl mėginį, reikalingą vandens tyrimams atlikti, galėsime atvykti paimti net pas Jus į namus. Tuo pat metu galėsime pakonsultuoti dėl vietos, reikalingos vandens minkštinimo filtrui, o vandens tyrimus atliksime pristatę vandens mėginį į laboratoriją. Tai leis Jums sutaupyti ir laiką, ir pinigus, ieškant ir galvojant kokį vandens minkštinimo filtrą pasirinkti.

KV SOFT W2

SOFT – W

Kabinetinis klasės. Minkštinimo – nugeležinimo (pasirinktinai) šalinimo filtras, surinktas ir testuotas gamintojo. Filtras išsiskiria savo dizainu, kompaktiškumu, vožtuvo programavimo ypatumais (labai paprastas ir aiškus programavimas). Filtro matmenys: aukštis 110,1 cm x plotis 32,9 cm x ilgis 44,8 cm. Filtro korpusas yra nerasojantis, komplektacijoje yra vandens apėjimo linija, lengvesnis montavimas, mažiau santechninių detalių sunaudojama montavimui. Filtravimo korpusas yra platus bei žemas, vandens paskirstytuvas per visą korpuso diametrą, to rezultate filtras gali dirbti didesniu darbiniu vandens debitu neprarasdamas vandens slėgio. Užpildo kiekis taip pat didesnis, 25 ltr. Filtras pranašesnis už prieš tai paminėtą tuom, jog druskos talpa užpildoma vandeniu prieš pat filtro prasiplovimo stadiją. Filtro valdymo vožtuvas ”Up flow” tipo, kas leidžia sutaupyti tiek druskos ,reikalingos filtro prasiplovimui, tiek vandens, reikalingo prasiplovimo stadijai.

Automatinis vandens minkštinimo filtras CLACK CORP JAV

Vandens minkštinimo procesas pagrįstas jonų kaitos vandenyje principu. Iš vandens šalinami kalcio ir magnio jonai, sudarantys vandens kietumą. Kylant vandens temperatūrai kalcio ir magnio karbonatai tampa matomi dalelių pavidalu ir nusėda ant šildymo elementų ar kitų paviršių. Susikaupęs kalkių sluoksnis gadina įrenginius (šildymo elementai, maišytuvai ir t.t.), trumpina jų tarnavimo laiką, mažina šilumos perdavimą vandeniui. Taip pat minkštinimo filtrai turi funkciją – pritraukti vandenyje ištirpusią dvivalentę geležį. Vandens minkštinimo filtrų atsiplovimas vyksta pagal nustatytą laiko intervalą. Apskaičiuojamas vandens kiekis, kurį jis gali išvalyti be atsiplovimo ir atsiplovimas vyksta tik suvartojus tam tikrą kiekį vandens. Eksploatacinės išlaidos yra druska ir vanduo. Filtro užpildo atnaujinimui naudojamas NaCl druskos tirpalas, kuris yra gaminamas iš tabletuotos druskos ir sunaudojamas proporcingai suvartotam vandens kiekiui.
Vandens minkštinimo filtras paprastai montuojamas ant šalto vandens įvado į pastatą. Vandeniui tekant per jonitinę dervą, kalcio ir magnio jonai sulaikomi įkrovoje, o vandenyje juos pakeičia natrio jonai. Minkštinimo filtro savybės yra atstatomos periodiškai regeneruojant įkrovą. Priklausomai nuo minkštinimo filtro dydžio, regeneracijos ciklas gali trukti 1-4 valandas. Regeneracijos metu nerekomenduojama naudoti vandens, nes bus nesuminkštintas vanduo.

Vandens minkštinimas naudojant elektromagnetinį principą

Elektromagnetinio nukalkintojo veikimo principas yra mikroprocesų pagalba kintamo dažnio uždaros grandinės magnetinio lauko sudarymas ir kalkių skaldymas. Taip vamzdžiuose ir prietaisuose priverčia vandenyje ištirpusį kalcio karbonatą kristalizuotis, todėl nesusidaro kalkių nuosėdų. Šitaip vanduo įgauna minkšto vandens savybių, tačiau nėra valomos pačios kietumo druskos.
Vandens nukalkinimo prietaisu apdorotas vanduo įgauna minkšto vandens savybių: sumažėja vandens paviršiaus įtempimas, lengviau putoja skalbimo priemonės ir muilas, sunaudojama mažiau ingredientų. Ilgainiui veikiant vandens nukalkinimo prietaisui, užkalkėję vamzdžiai, vandens čiaupai, šilumokaičiai, bei įrangą prasivalo, leisdama tekėti vandeniui didesniu slėgiu. Čiaupų svirtys bei ventiliai tampa lengvai valdomi ir paslankūs. Neapsineša boileriai, nestringa pavaros, siurbliai ir pan. Taip pat teigiamai veikia ir vėdinimo įrangas.

Prekiaujame Descaler serijos nukalkintojais:

Klauskite, o mes atsakysime!


    info
    close
    Susisiekite!