Apie įmonę

UAB LT Aqua priklauso įmonių grupei, lyderiaujančiai Pabaltijo šalyse vandens valymo įrengimų, nugeležinimo filtrų, minkštinimo filtrų, kitų vandens filtrų specializuotos jų techninės priežiūros ir geriamo vandens tiekimo srityje. Esame subūrę ypač aukštos kvalifikacijos vadybinį, techninį, administracinį aptarnavimo personalą. Įmonė specializuojasi geriamo vandens sistemų, pramoninių, buitinių (vandens minkštinimo, geležies pašalinimo) įrengimų montavimu, aukštos kokybės vandens tiekimu į biurus. Taip pat atliekame aukštos kokybės vandens filtrų serviso paslaugas, o kainos ir kokybės santykis yra geriausias Lietuvoje. UAB “LT Aqua” yra WFILTERS įmonių grupės narys ir įgaliotas atstovas Europoje.

Mūsų vizija - Sveiki ir laimingi žmonės
Mūsų tikslas - Maksimalios pridėtinės vertės sukūrimas klientams, įmonei, jos darbuotojams ir Valstybei

 • Klientams

  Esame nepaprastai patyrę tiek Lietuvoje, tiek užsienyje priimdami vandens valymo sprendimus, todėl drąsiai išsakykite savo lūkesčius, o mes, savo kvalifikuotų specialistų dėka, juos įgyvendinsime.

 • Darbuotojams

  Suteikiame visas galimybes jums tobulėti ir augti kartu (darbo vieta, mokymai, tikslų siekimas, savirealizacija, bendraminčių susiradimas), kad galėtumėte pranokti patys save ir būtumėte įvertinti visos įmonės mastu.
  Galimos tiek vertikalios, tiek horizontalios karjeros galimybės. Įmonė sparčiai plečiasi, todėl galite save realizuoti telemarketingo, pardavimų vadybos, techninio skyriaus srityse, taip pat patobulinti ne tik anglų, rusų, bet ir latvių kalbos žinias!
  Atlygio sistema neapsiriboja tik fiksuotu darbo užmokesčiu, todėl turite visas galimybes viršyti savo lūkesčius atlygio prasme.

Mūsų vertybės, kuriomis mes vadovaujamės bendradarbiaudami:

 • Aktyviai mokomės, kad kokybiškiausia paslauga pasiektų Jus pirmus.

 • Skiriame visą savo dėmesį Jums.

 • Tęsime duotus pažadus.

 • Didžiuojamės nuveiktais darbais ir laimėjimais kartu.

Sertifikatai

ISO-9001 – tai pasaulyje žinomiausias ir universaliausias standartas. Šio standarto atitiktis klientui patvirtina, kad įmonė rūpinasi savo prekių ir paslaugų kokybe, taiko vadybos sistemą.

WRAS – rodo, kad prekės atitinka aukštus standartus, nustatytus pagal normas Jungtinėje Karalystėje.

WQA– yra ne pelno siekianti, tarptautinę prekybą atstovaujanti, asociacija. Kompanija nuolat tikrina ir testuoja savo ženklu pažymėtą produkciją.

NSF– Tai tarptautinė sveikatos apsaugos nekomercinė organizacija, produktų kokybės standartų lyderė. NSF organizacija nuosekliai analizuoja produkcijos saugumą, poveikį žmogaus sveikatai. NSF sveikatos ir kokybės organizacija labiausiai koncentruojasi į vandens bei maisto saugumą. Profesionalūs specialistai, savo kokybės ženklu pažymi tik griežtus standartus atitinkančius produktus.

CE– ženklinimas yra privaloma procedūra, taikoma produktams ženklinti, siekiant užtikrinti jų atitikimą nustatytoms teisės normoms, saugumą bei lankstesnes judėjimo sąlygas vieningoje rinkoje.

info
close
Susisiekite!