Oro valymo sistemos

Pristatome oro valymo sistemą Iguassu DHA. Šioje sistemoje yra įdiegtos trys pagrindinės funkcijos – oro valymas, oro drėkinimas ir jonų generatorius, kurios išskiria sistemą iš kitų panašių produktų.
Oro valymo sistemos

Įrenginio privalumai:

Gryna ir natūrali drėkinimo sistema
Oras valomas per filtravimo elementus, sukantis specialiam diskui, kurio šlapias paviršius leidžia išlaikyti patogų drėgmės lygį.

Aktyvus klasteris jonų generatorius
Aktyvus klasteris jonų-ACL (aktyvus klasteris jonų) generatorius gamina H + ir O2 juos išleidžia į orą ir jie kartu su drėgme suformuoja jonų klasterius. Jis prilimpa prie kenksmingų medžiagų, įskaitant gemalų, virusų ir tt. ir sukuria oksidantą OH radikaliai sunaikinti teršalus.

Geresnis oro valymas
4 etapė oro valymo sistema įrengta Priešfiltrio, Antibiotikų filtras, Hepa filtras ir Dezinfekcinis filtras pašalina smulkias dulkes ir kvapą bei slopina mikrobiologinį augimą, pavyzdžiui, pelėsių, gemalų ir bakterijų.

Automatinis veikimas aptinkant taršos lygį
Sistemoje yra dalelių ir oro taršos jutiklis, kuris leidžia vartotojui lengvai žinoti taršos lygį ir nustačius automatinį rėžimą, automatiškai kontroliuoti oro srauto greitį pagal oro taršos lygį ir patogiai palaikyti šviežią orą patalpoje.

Patogumas
Lengvai ir patogiai pasikeičia vanduo, reikalingas oro drėkinimui.

Apsauginė funkcija
Kai oro drėkinimo disko bakas yra tuščias, diskas nustoja dirbti.

Automatinis drėgmės reguliavimas
Yra galimibė automatiškai nusistatyti norimą drėgmės lygį patalpose.

Elegantiškas ir šiuolaikiškas dizainas
Elegantiškas ir šiuolaikiškas dizainas lengvai pritaps Jūsų namuose.

Klauskite, o mes atsakysime!


    info
    close
    Susisiekite!