Vandens filtrų aptarnavimas

UAB „LT Aqua“ turi sukaupusi didelę patirtį įvairių vandens filtrų serviso ir priežiūros darbų srityje. Šiuo metu turime meistrus visuose didžiuosiuose miestuose, todėl galime pasiūlyti vandens filtrų montavimo ir priežiūros darbus: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Utenoje. Platus tinklas leidžia sureaguoti į iškilusius klausimus tinkamai ir laiku.

Šiuo metu dirbame su plataus spektro vandens filtrais:

Dirbame su visų gamintojų vandens filtrais, todėl reikalingas detales ir medžiagas galėsime pasiūlyti čia ir dabar.

Palikite darbus profesionalams ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų vandens filtrai veiktų tinkamai. Mes atliksime Jūsų turimų vandens filtrų remonto darbus, suteiksime konsultaciją, dėl vandens filtrų serviso, vandens filtrų gedimų šalinimo ir visais kitais klausimais susijusiais su vandens filtrų remonto darbais. Specialistai turintis ilgametę patirtį pasirūpins Jūsų turimais vandens filtrai, taip kad turėtumėte aukščiausios kokybės vandenį atitinkantį visus Jūsų poreikius.

Atliekame vandens filtrų priežiūros ir montavimo darbus:

Geriamojo vandens filtrai

Geriamojo vandens sistemų darbus

Geriamojo vandens sistemos, dar kitaip vadinamos atbulinio osmoso filtrais, skirti ruošti geriamąjį vandenį. Tokių geriamojo vandens filtrų privalumas, kad jie santykinai užima nedaug vietos ir yra puikus sprendimas valyti geriamąjį vandenį sodybai ar namui, kur yra sudėtinga sumontuoti vandens filtrus prie namo įvado. Geriamojo vandens sistemas galima sukomplektuoti su papildomais mineralizatoriais, kad turėti mineralais prisotintą vandenį.

Šiuo metu galime drąsiai sakyti, kad turime didžiausią klientų tinklą, kurie naudojasi geriamojo vandens sistemomis Baltijos šalyse. Atliekame sistemų garantinį ir pogarantinį gedimų šalinimą. Geriamojo vandens filtrams atliekame reikalingus periodinius vandens filtrų elementų keitimo darbus, darbams suteikiame garantiją. Dirbame su visomis geriamojo vandens sistemomis, dėl to galite būti tikri, kad atsiradus gedimui visada turėsime reikalingų detalių, vandens filtrų elementų ar kitų komplektuojančių vandens sistemų dalių.

Tokioms geriamojo vandens sistemoms labai svarbus periodinis servisas, kurio metu pakeičiami ne tik vandens filtrų elementai, bet ir patikrinama kaip sistema veikia, atliekama vandens valymo sistemos dezinfekcija, patikrinama ar tinkamai veikia vandens siurbliukas, transformatorius, ar tinkamai veikia atbulinio osmoso membrana.

Minkštinimas

Vandens minkštinimo filtrų profilaktiką

Atliekame visų vandens minkštinimo filtrų profilaktikos ir įkrovos keitimo darbus. Profilaktikos metu yra nuimamas vandens minkštinimo filtro vožtuvas, kuris yra pilnai išardomas, išvalomos visos sudedamosios detalės (inžektorius, tarpinės, krumpliaračiai, valdymo ašelė). Patikrinama būklė esamų detalių ir jeigu yra poreikis, pakeičiamos naujomis tam, kad vandens minkštinimo filtras veiktų tinkamai. Išplaunama druskos talpykla, patikrinama ir išvaloma vandens minkštinimo filtro plūdė. Įkrovos keitimo metu įkrova pašalinamos iš talpos. Išplaunamas apatinis distributorius, jeigu yra poreikis, jis pakeičiamas nauju. Pagal vandens chemines savybes ir jo kokybę parenkama įkrova ir ji supilama į vandens minkštinimo filtro talpyklą. Atlikus darbus uždedamas vandens filtro vožtuvas, paleidžiama testavimo programa, jeigu yra poreiki, pakoreguojama vandens minkštinimo filtro programa tam, kad filtras veiktų tinkamai.

Automatiniai vandens nugeležinimo filtrai

Nugeležinimo filtro profilaktikos darbus

Atliekame vandens nugeležinimo filtrų profilaktikos ir įkrovos keitimo darbus. Profilaktikos metu yra nuimamas vandens nugeležinimo filtro vožtuvas, kuris yra pilnai išardomas, išvalomos visos sudedamosios detalės (inžektorius, tarpinės, krumpliaračiai, valdymo ašelė). Patikrinama būklė esamų detalių ir jeigu yra poreikis, pakeičiamos naujomis tam, kad vandens nugeležinimo filtras veiktų tinkamai. Jeigu vandens nugeležinimo filtras turi oksidacinę talpą, tokiu atveju yra išsukama galva, patikrinamas automatinio nuorinimo vožtuvas, oksidacinė talpa yra praplaunama. Įkrovos keitimo metu įkrova  pašalinama iš talpos. Išplaunamas apatinis distributorius ir jeigu yra poreikis, jis pakeičiamas nauju. Supilama vandens nugeležinimo įrangos įkrova (žvyras, smėlis, oksidatorius). Pagal vandens nugeležinimo įrangos išmatavimus įkrovos tūriai gali skirtis. Atlikus darbus uždedamas vandens filtro vožtuvas, paleidžiama testavimo programa ir jeigu yra poreikis, pakoreguojama vandens nugeležinimo filtro programa, tam kad filtras veiktų tinkamai.

Broxo

Vandens minkštinimo filtrų druskų pristatymą

Kadangi vandens filtrų meistrų tinklą turime visoje Lietuvoje ir praktiškai kiekvieną mėnesį aplankome visus rajonus, galime operatyviai pristatyti vandens minkštinimo druską Jūsų pasirinktu adresu. Šiuo metu prekiaujame Ciech, Broxo, Axal Pro ir Regesal vandens minkštinimo druskomis. Kadangi esame vandens filtrų specialistai, galėsime pakonsultuoti filtro veikimo klausimais.

Pramonei

Tiekiame vandens filtrus pramonei

Atliekame visų pramoninių vandens filtrų (vandens minkštinimo filtrų, vandens nugeležinimo filtrų, atbulinio osmoso vandens filtrų) serviso darbus. Galime atvykti į objektą  ir įvertinti Jūsų turimos vandens filtrų sistemos būklę, rekomenduoti jos tvarkymo, remonto darbus. Taip pat galime konsultuoti naujos vandens valymo sistemos pramonei įrengimo klausimais.

Atbulinio osmoso filtrai

Atliekame serviso priežiūros darbus

Jeigu jau turite įsigiję vandens filtrų sistemą ir nesate patenkintas serviso paslaugomis, galime Jums pasiūlyti pasirašyti turimų vandens filtrų serviso sutartį. Tokiu būdu pasirūpinsite, kad turimą įrangą prižiūrės vandens filtrų profesionalai. Suteikiame atliktiems darbams garantiją.

Klauskite, o mes atsakysime!


    info
    close
    Susisiekite!