Geriamojo vandens ruošimas

Vandens filtras LOGICO AQUA PREMIUM

Vandens filtras “Logico Aqua Premium” yra skirtas paruošti geriamąjį vandenį virtuvėje, sodyboje, kavinėje ar restorane. Filtras yra unikalus savo paprastumu tiek montuojant, tiek keičiant filtruojantį elementą. Įprastai yra montuojamas po kriaukle, kur dažniausiai naudojamas vanduo maisto ruošimui.

Vandens filtras „Logico Aqua Premium“ užtikrina 15 mikronų mechaninį vandens filtravimą. Vandens filtre naudojama aukštos kokybės kokoso anglies įkrova. Anglies įkrova turi 1500 jodo indeksą, pagal kurį yra klasifikuojama geriausiai šiuo metu gaminama aktyvuota anglis. Dėl šių savybių vandens filtras „Logico Aqua Premium“ pasižymi dideliu našumu. Taip pat puikiai pagerina vandens spalvą, skonį ir panaikina nemalonius kvapus. Vandens filtro galva pagaminta iš sustiprinto ABC plastiko.

Vandens filtras pajėgus išvalyti 12000 litrų vandens. Jeigu išnaudojama mažiau vandens, reikėtų pasikeisti filtruojamą elementą bent kartą per metus. Rekomenduojame vandens filtrą naudoti vandentiekio ar kitokio, jau žinomos kokybės telkinio, vandenį. Esant labai prastos ar nežinomos kokybės vandens šaltiniui, rekomenduojame atlikti vandens tyrimus ir pasirinkti vandens filtravimo būdus pagal turimą vandens tyrimų protokolą.

Gyvo vandens valymo sistema
UAB LT Aqua pristato analogų neturinčią, gyvo vandens valymo sistemą AquaWhite, susidedančią iš penkių etapų:
  • Pirmame ir antrame etape vyksta mechaninis valymas, kurio metu mechaninio polipropileno pluošto filtro pagalba, atskiriamos ir sulaikomos nuosėdos: smėlis, žvyras, dumblas, rūdys ir kt.

  • Trečiame valymo etape vanduo prateka pro specialią membraną, kurio metu išvalomos likusios kenksmingos medžiagos. Moderni uždaros membranos technologija – užkerta galimybę užteršti filtrus mikrobiologiškai.

  • Ketvirtame etape granuliuotos anglies filtras, kuris yra AquaWhite sistemoje tris kartus didesnis negu klasikinėse sistemose, suteikia tyro kalnų šaltinio vandens skonį. Taip pat tekant šiuo filtru sulaikomas chloras ir organiniai junginiai.

  • Penktame etape mineralizuoto filtro pagalba, vanduo prisotinamas reikalingų bei naudingų žmogaus organizmui medžiagų.

Jeigu vandens užterštumas yra padidintas prieš vandens valymo sistemą, gali būti komplektuojami papildomi elementai, užtikrinantys kokybišką vandens valymo sistemos darbą.

Klauskite, o mes atsakysime!


    info
    close
    Susisiekite!