Geriamojo vandens aparatai biurams: pagrindiniai jų privalumai

 • Geriamojo vandens aparatai
  2021-12-07

  Geriamojo vandens aparatai biurams: pagrindiniai jų privalumai

  Galbūt manote, kad geriamojo vandens aparatas jūsų biurui būtų per daug didelė prabanga? Tačiau tai yra tikrai gera investicija, turinti teigiamą poveikį verslui daugeliu aspektų dėl įvairių priežasčių.

  Šiuolaikiniai vandens aparatai biurams tiekia kokybišką ir švarų vandenį jį filtruojant, atšaldant, užverdant, pašildant ar patiekiant kambario temperatūros. Naudojant vandens aparatą galima pamiršti apie iki tol naudotas vandens talpas, vandens gėrimą iš čiaupo ar butelių – darbuotojai turi nuolatinę prieigą prie švaraus, sveiko ir kokybiško vandens.

  Norime plačiau pakalbėti apie vandens aparatų naudą biurams, kuri apima ne tik šiuolaikiškos įmonės įvaizdžio kūrimą, kaštų mažinimą, kolektyvo darbingumo didinimą, bet ir aplinkos išsaugojimo bei sveikatos būklės gerinimo aspektus.

  Vandens aparatai padeda sutaupyti

  Daugelis žmonių, kurie dirba biuruose, perka vandenį buteliuose. Jie mano, kad jį gerti saugiau nei vandentiekio vandenį. Ir nors tai gali būti tiesa, paprastai jie neatsižvelgia į neigiamą vandens buteliuose poveikį jų piniginei. Jei dirbate penkias dienas per savaitę ir kiekvieną iš tų dienų perkate vandenį, pagalvokite, kiek pinigų išleidžiate per mėnesį. Vandens aparatai biurams padeda išvengti tokių išlaidų, nemokamai aprūpindami švariu ir tyru vandeniu.

  Mažina sergamumą

  Ar žinojote, kad mažiausiai 35 % virškinamojo trakto ligų yra susijusios su vandeniu? Tokią grėsmę kelia nefiltruotas vanduo. Jis gali atrodyti švarus, todėl jį vartodami darbuotojai gali neįžvelgti rizikos, tačiau ilgainiui toks vanduo gali neigiamai paveikti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Vandens aparatai, kurie ne tik paruošia, bet ir filtruoja vandenį, pašalina bakterijas ir virusus, kurie sukelia įvairias ligas, todėl darbuotojai rečiau serga.

  Kokybiškas filtruotas vanduo

  Vandens aparatai vandenį valo keturiais etapais. Tokiu būdu užtikrinama ypač aukšta filtruoto vandens kokybė. Pirmajame etape polipropileno putų kasetės sulaiko vandenyje esančias kietąsias daleles, kaip antai rūdis, smėlį, dumblą ir kt. Antrajame etape anglies kasetė sulaiko organinius ir chloro junginius. Trečiajame valymo etape vandens aparate esančio vandens filtro membrana sulaiko net iki 95–98 % kenksmingų medžiagų (bakterijų, virusų, sunkiųjų metalų ir kitų vandenyje ištirpusių sveikatai pavojingų medžiagų). Galiausiai ketvirtajame vandens filtravimo etape anglies granulių iš kokoso riešuto drožlių kasetė padeda iš filtruojamo vandens pašalinti ir jame likusias dujas, todėl galima mėgautis puikaus skonio ir kvapo geriamuoju vandeniu.

  Didina darbo produktyvumą biure

  Biurų, kurie aprūpinti vandens aparatais, darbuotojams nereikia gaišti laiko einant pirkti vandens buteliuose. Kadangi vandens aparatai filtruoja geriamąjį vandenį ir paruošia jį taip, kaip pageidauja darbuotojai, jie kasdien turi galimybę išgerti daugiau vandens. Paprastai kasdien biure darbuotojai praleidžia nuo 8 iki 9 val., todėl geriant nepakankamai vandens, mažėja darbo produktyvumas, didėja nuovargis ir silpnėja dėmesio koncentracija. Pakankamas vandens vartojimas padeda geriau susikoncentruoti darbui, darbuotojai ne taip greitai pavargsta ir dirba našiau.

  Tausoja aplinką

  Vandens aparatai ne tik padeda sutaupyti, bet ir daro tikrus stebuklus aplinkosaugos požiūriu. Atliekas šiandien rūšiuoja vis dar nedaugelis žmonių ir daugelis atliekų neperdirbamos, todėl didėja aplinkos tarša. Naudojant vandens aparatus darbuotojams nebereikia pirkti vandens buteliuose, mažėja į aplinką patenkančio plastiko kiekiai ir tokiu būdu prisidedama prie aplinkos išsaugojimo.

  Vanduo tampa skanesnis

  Vandentiekio sistemos turi įtakos vandens skoniui. Dėl vandentiekio vandenyje esančių medžiagų vandens skonis ir kvapas pasikeičia, todėl tokį vandenį gali būti nemalonu gerti. Tuo tarpu vandens aparatai biurams visuomet tiekia filtruotą ir kokybišką vandenį, kuriame nėra jokių bakterinių teršalų ir kitų kenksmingų priemaišų, ir kuris išlaiko sodrų ir gaivų skonį.

  Tai universalus pasirinkimas

  Šiuolaikiniai vandens aparatai biuro darbuotojams gali tiekti net keturių rūšių filtruotą vandenį, t.y. karštą vandenį, kuriuo galima plikyti kavą, šaltą vandenį, kuris puikiai tinka norint atsigaivinti karštomis vasaros dienomis, ir kambario temperatūros bei šiltą vandenį. Be to, pasirinkus atitinkamą vandens filtro biurams modelį, jis gali gaminti ir gazuotą vandenį, kuris būna šaltas arba kambario temperatūros.

  Metas pokyčiams

  Savo klientams, ieškantiems kokybiškų vandens aparatų biurui, kurie užtikrintų nuolatinį filtruoto, sveiko ir skanaus vandens tiekimą darbuotojams, siūlome platų vandens aparatų asortimentą. Padedame išsirinkti biurui tinkamiausią vandens aparatą ir prireikus atliekame visus pajungimo bei montavimo darbus.

info
close
Susisiekite!