Reikšmingi privalumai, kuriais pasižymi geriamojo vandens filtrai po kriaukle

 • filtras po kriaukle
  2021-08-18

  Reikšmingi privalumai, kuriais pasižymi geriamojo vandens filtrai po kriaukle

  Geriamojo vandens filtro įsigijimas savo namams yra puikus pasirinkimas – nepaisant to, kur jūs gyvenate ar koks bebūtų jūsų naudojamo vandens šaltinis. Net jei savo namuose maistui gaminti ir gerti naudojate centralizuotai tiekiamą vandenį, yra daugybė privalumų, kuriais pasižymi virtuvėje montuojami geriamojo vandens filtrai po kriaukle.

  Geriamojo vandens filtrai po kriaukle

  Vandens filtrai po kriaukle yra specialiai skirti geriamojo vandens ruošimui. Šios rūšies vandens filtrai dažniausiai montuojami virtuvėje – būsto erdvėje, kurioje paprastai vanduo naudojamas maistui gaminti.

  Maistui gaminti ir gerti vartojamo vandens filtravimui yra naudojami dideliu našumu bei veiksmingumu pasižymintys šiuolaikiniai atbulinio osmoso filtrai, kurie dar kitaip vadinami tiesiog geriamojo vandens sistemomis. Atbulinio osmoso filtrai geba išvalyti net ir labai didelius vandenyje pasitaikančius cheminių medžiagų, pvz., mangano, nitratų bei nitritų, amonio ir įvairių kitų sunkiųjų metalų, kurie yra pavojingi mūsų sveikatai, kiekius. Be to, tokie vandens filtrai po kriaukle taip pat padeda užtikrinti, kad arbatinuke neliktų kalkių nuosėdų, kurios gana greitai susidaro dėl kieto vandens.

  Vandens valymo procesą atbulinio osmoso vandens filtruose sudaro įvairūs etapai, tarp kurių taip pat yra:

  • Vandens mechaninis valymas: šiame vandens valymo etape filtras po kriaukle iš vandens pašalina įvairias mechanines priemaišas ir organinius junginius, todėl nebelieka rūdžių, smėlio, dumblo ir kt.
  • Anglinis vandens filtravimas: šiuolaikiniai granuliniai anglies filtrai padeda labai veiksmingai sulaikyti chlorą ir įvairius vandenyje esančius organinius teršalus. Tai padeda pagerinti vandens skonį ir kvapą.
  • Atbulinio osmoso filtravimas: atbulinio osmoso membrana padeda iš vandens pašalinti įvairius mūsų sveikatai pavojingus virusus, bakterijas ir kitus cheminius junginius. Šiuolaikiniai technologiniai sprendimai užtikrina šimtaprocentinę filtrų apsaugą nuo užteršimo mikrobais.
  • Vandens mineralizavimas: mineralizuotas filtras pasirūpina, kad vanduo būtų prisotintas mūsų organizmui būtinomis ir naudingomis medžiagomis, tokiomis kaip kalcis, magnis, natris, kalis ir kt.

  Atsižvelgiant į pasirinktą geriamojo vandens filtrą po kriaukle, vandens valymo etapų gali būti ir daugiau. Pavyzdžiui, toks filtras gali pašalinti iš vandens dujas, dėl kurių vanduo dažnai įgauna nemalonų kvapą ir skonį, ir tinkamai sureguliuoti pH lygį. Vanduo gali būti ir jonizuojamas – šiam tikslui vandens filtre naudojama neigiamų jonų kasetė.

  Vandens filtras po kriaukle vidutiniškai gali išvalyti 12 000 litrų vandens. Tačiau, jei namuose paprastai išnaudojate nedaug vandens, vandens filtravimo elementą rekomenduojama pakeisti bent kartą per vienus metus. Tokiu būdu galėsite būti tikri, kad jūsų filtras po kriaukle veiks nepriekaištingai ir užtikrins aukščiausią geriamojo vandens kokybę.

  Vandens filtrai po kriaukle ir jų privalumai

  Nepaisant to, kokį geriamojo vandens filtrą po kriaukle nuspręsite įsigyti ir įsirengti savo virtuvėje, jie visi turi daug įvairių privalumų, tarp kurių yra ir šie:

  • Pagerinamas vandens skonis ir kvapas. Dėl tam tikrų vandenyje esančių cheminių medžiagų ar įvairių teršalų, kurie dažnai aptinkami vandenyje, jūsų vartojamas vanduo gali būti prasto skonio ir (arba) turėti nemalonų kvapą. Todėl žmonės priversti dažniau pirkti vandenį buteliuose ir atitinkamai suvartoja jo mažiau nei rekomenduojama norma. Šią problemą nesunkiai išspręsite, jei įsigysite ir įsirengsite vandens filtrą po kriaukle.
  • Vanduo tampa saugus vartoti. Prastas vandens skonis ir kvapas nėra vienintelės problemos, kurias gali padėti pašalinti geriamojo vandens filtrai. Filtrai po kriaukle taip pat geba iš vandens pašalinti ir daugybę mūsų sveikatai pavojingų chemikalų ir teršalų.
  • Vanduo prisotinamas organizmui reikalingais mineralais. Geriamojo vandens filtrų pagrindinis privalumas yra tas, kad jie veiksmingai pašalina sveikatai kenksmingus teršalus, kurių gali būti vandenyje; tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad jų pagalba vandenį galima mineralizuoti, t.y. prisotinti įvairiomis žmogui naudingomis ir būtinomis mineralinėmis medžiagomis. Tokiu būdu geriamasis vanduo tampa gerokai sveikesnis mūsų organizmui.
  • Neužima daug vietos. Virtuvėje po kriaukle montuojami geriamojo vandens filtrai patogūs tuo, kad yra itin kompaktiški ir neužima daug vietos.
  • Pasižymi nedidele kaina. Geriamojo vandens filtravimui pritaikyti vandens filtrai pasižymi ir labai palankia kaina. Be to, jie padeda sutaupyti, nes nereikia reguliariai pirkti vandens buteliuose.
  • Didelė geriamojo vandens filtrų įvairovė. Šiuolaikinėje rinkoje siūlomas labai platus geriamojo vandens filtrų asortimentas, todėl yra visos sąlygos pasirinkti jūsų namams geriausiai tinkantį ir individualius poreikius optimaliausiai tenkinantį geriamojo vandens filtrą po kriaukle.

  Ką gi, vandens filtrai po kriaukle yra geriausias pasirinkimas nepaisant to, ar į jūsų namus tiekiamas geriamasis vanduo yra blogos kokybės, ar paprasčiausiai norite būti tikri, kad jūs ir jūsų šeimos nariai visada turės galimybę vartoti aukščiausios kokybės geriamąjį vandenį.

info
close
Susisiekite!