Buitinė chemija WFILTERS HOME

 • W filters buitinė chemija
  2023-02-28

  Kuriant WFILTERS HOME  produktų liniją, įkvėpimo semtasi iš gamtos. Tik po daugybės ilgų ir išsamių tyrimų atrinktos geriausios, aukštos kokybės natūralios žaliavos, sujungtos kartu su pagrindiniu ingredientu – probiotikais, tai yra buitinės chemijos nauja ekologiškų produktų linija – WFILTERS HOME.

  WFILTERS HOME produktų linija visiškai nekenksmingos buitinių nuotekų valymos įrenginiams, dėl šios priežasties daugelis klientų jau spėjo įvertinti šio produkto privalumą.

  Šiuo metu prekiaujame buitine chemija WFILTERS HOME indų plovikliu, paviršių valikliu ir skalbimo skysčio produkcija.

  Ekologiškas ir sertifikuotas indų ploviklis ir paviršių valiklis, kurių sudėtyje nenaudojami konservantai, o taip pat dažikliai ir kvapikliai, todėl tinkamas net ir itin jautrią odą turintiems žmonėms. Dėl švelnios savo sudėties ir neutralaus pH nesausina rankų odos, nedirgina kvėpavimo takų. Indų ploviklis tinka net vaikų priežiūros priemonių, buteliukų plovimui.

  WFILTERS HOME skalbiklis, kurio sudėtyje nenaudojami koncervantai, o taip pat dažikliai ir kvapikliai. Specialiai sukurtas jautriai odai. Tinka kūdikių rūbeliams skalbti. Produktas yra koncentruotas, butelio užtenka iki 50 skalbimų! Tinka skalbti visų tipų audinius, taip pat šilką ir vilną. Dėl švelnios savo sudėties tinkamas skalbti rankomis, o taip pat įvairių tipų skalbyklėse, įvairiose temperatūrose ( nuo 20 ° iki 90 °C).

info
close
Susisiekite!