Pristatome naujieną gėrimų gaminimo aparatą “SODA MAKER”

 • 2017-09-28

  Pristatome naujieną gėrimų gaminimo aparatą “SODA MAKER”

  Naujos kartos gazavimo ir gėrimų gaminimo aparatas „Soda Maker“ sutaupys Jums laiko, pinigų bei fizinių pastangų, nes Jums nereikės iš parduotuvės namo gabenti sunkių gėrimų butelių.
  “Soda Maker” gėrimai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams, nes jų sudėtyje yra natūralios medžiagos – vanduo prisotinamas angliarūgšte bei natūraliu cukrumi. Galėsite patys reguliuoti gazavimo intensyvumą.
  Jūs patys reguliuosite cukraus kiekį gėrimuose ir taip galėsite sekti, kiek cukraus suvartojate patys ar Jūsų vaikai.
  Atstovaujame „Monin“ sirupų gamintoją. „Monin“ sirupai Prancuzijos manufaktūroje gaminami jau virš šimto metų. Sirupams gaminti naudojamos natūralios medžiagos, tai užtikrina, kad gėrimai bus aukščiausios kokybės.
  “Soda Maker” puiki investicija į Jūsų sveikatą, nes vartodami pačių pasigamintus gėrimus suvartosite mažiau cukraus. Jūsų pasigamintuose gėrimuose bus tik 1/3 cukraus, lyginant su kitais parduodamais gėrimais.
  Šis aparatas yra visiškai ekologiškas bei padės Jums sumažinti išmetamų šiukšlių kiekį.Naudodamį ,,Soda Maker’’ visiškai atsisakysite vienkartinių gėrimų skardinių, butelių, o aparatui nereikės jokio elektros šaltinio ar baterijos.

info
close
Susisiekite!